Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Cizmi gelert
Cizmi gelert Cizmi gelert Cizmi gelert Cizmi gelert

Cizmi gelert

1000 МКД

Големина: 40

Бренд: gelert

Град: Гостивар

Материјали: guma

Ознаки: guma

Состојба: многу добра

Боја: црно сиво

Додадено: 9.1.2024

Прегледи: 203

1

Mnogu ubavi cizmi od brendot na gelert.Mnogu socuvani.Doneseni od Anglija.Brojot bese knap,i noseni se samo nekolku meseci.

MagdeLex

9
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

6