Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Ivana6

Скопје

Трицикал Rito QPlay

3000 МКД

0

Детали за производот

Бренд: rito qplay

Град: Скопје

Материјали: метал пластика

Ознаки: велосипед трицикал деца

Состојба: ново без етикета

Боја: сиво крем

Опис

Трицикал за деца, користен неколку месеци. Се склопува, погоден за во кола и патување. Слика во прилог

Додадено: 4.6.2024

Прегледи: 36