Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

teacherm

Скопје

Нова кошула 4 год

200 МКД

0

Детали за производот

Големина: 98-104

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: карирано кошула

Состојба: ново со етикета

Боја: шарено

Опис

Нова кошула за околу 4 год Карирана, темно-зелена основа. Димензии на фотографиите.

Додадено: 11.6.2024

Прегледи: 20