Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Pikolino

Кавадарци

Eko koza palto 128vel

530 МКД

0

Детали за производот

Големина: 122-128

Бренд: y.f.k

Град: Кавадарци

Материјали: eko koza

Ознаки: y.f.k jakna

Состојба: многу добра

Боја: тиркиз

Опис

Eko koza rokerka 128vel

Додадено: 13.6.2024

Прегледи: 58