Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kosula 40vel.
Kosula 40vel. Kosula 40vel. Kosula 40vel. Kosula 40vel.

Kosula 40vel.

200 МКД

Бренд: alma

Град: Кавадарци

Материјали: pamuk

Ознаки: alma

Состојба: многу добра

Боја: светло плаво

Додадено: 8.4.2022

Прегледи: 197

1

Strukirana kosula sostav: pamuk so elastin 40vel.

Pikolino

16
0

Членот го следат

12

Членот ги следи

8