Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Prekrivka
Prekrivka Prekrivka Prekrivka

Prekrivka

300 МКД

Бренд: zaniteks

Град: Кочани

Материјали: koton

Ознаки: dve lica

Состојба: многу добра

Боја: розе

Додадено: 14.4.2023

Прегледи: 369

2

Edinecna prekrivka so dve lica ,koristena no socuvana.

Anabela

2
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0