Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Carsav za masa
Carsav za masa Carsav za masa

Carsav za masa

1200 МКД

Бренд: nema

Град: Кочани

Материјали: koton

Ознаки: racna rabota

Состојба: ново без етикета

Боја: бело

Додадено: 13.5.2023

Прегледи: 319

0

Carsav za trpezariska masa nov ne e koristen samo ispran i taka stoi dim:125cm×150cm.

Anabela

2
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0