Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Дом Текстил Чаршав за маса Namalen 500 Tchibo raner za na masa neotpakuvan
Namalen 500 Tchibo raner za na masa neotpakuvan
Namalen 500 Tchibo raner za na masa neotpakuvan Namalen 500 Tchibo raner za na masa neotpakuvan Namalen 500 Tchibo raner za na masa neotpakuvan Namalen 500 Tchibo raner za na masa neotpakuvan

Namalen 500 Tchibo raner za na masa neotpakuvan

600 МКД

Бренд: tchibo

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: raner

Состојба: ново со етикета

Боја: морнарско плаво златно

Додадено: 18.12.2023

Прегледи: 310

4

Nov neotpakuvan raner za na masa od novogodisnatà linija na Tchibo home, donesen od Germanija, prekrasna temno plava boja so zlatni linii. Za poveke sliki pisete mi na viber

ellena12

68
0

Членот го следат

23

Членот ги следи

3