Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Дом Текстил Перници Перница за трудници
Перница за трудници
Перница за трудници Перница за трудници

Перница за трудници

150 МКД

Град: Македонска Каменица

Материјали: //////

Ознаки: перница јастук трудница

Состојба: многу добра

Додадено: 17.4.2022

Прегледи: 943

1

Перница за трудници која може да се користи и после за бебе.

RedRain

22
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

0