Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

NatasaGacevska

Скопје

2 бордо килими

3500 МКД

7

Детали за производот

Град: Скопје

Материјали: ***

Ознаки: бушав

Состојба: многу добра

Боја: бордо

Опис

Два килима бордо боја, користени 2 месеца, перени и спакувани, на сликите се прикажани две различни димензии, килимот со помалата димензија има мала флека, скоро не се познава. Двата идат во комплет.

Додадено: 12.9.2021

Прегледи: 1402