Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Облека / Блузи и маици / Маици / Туника плишана

NatasaGacevska

Скопје

Туника плишана

300 МКД

2

Детали за производот

Големина: M

Бренд: ,***

Град: Скопје

Материјали: плиш

Ознаки: црн

Состојба: многу добра

Опис

Црна плишана туника со капуљача без ракави, должина до под задник(за повисоки), интересен модел за млади, може да се комбинира со хеланчиња, има џепчиња две странично.

Додадено: 5.6.2021

Прегледи: 486