Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

NatasaGacevska

Скопје

Дуксер поставен📌500ден.

650 МКД

3

Детали за производот

Бренд: ilkamino

Град: Скопје

Материјали: дебел

Ознаки: крзнен

Состојба: многу добра

Боја: шарено

Опис

Дуксерот е фантазија, дебело поставен со крзно исто како зимска јакна, со две џепчиња и капуљача, патентот е во топ состојба како и целиот дуксер, без никаква мана. Парче облека која вреди да се има за некое фраерче.

Додадено: 12.9.2021

Прегледи: 810