Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

NatasaGacevska

Скопје

Панталони женски

150 МКД

0

Детали за производот

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: памук ликра

Ознаки: топ

Состојба: многу добра

Боја: црно

Опис

Еднаш се облечени, без никакви фалинки.

Додадено: 12.4.2022

Прегледи: 447