Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

NatasaGacevska

Скопје

Машки цепани фармерки

550 МКД

0

Детали за производот

Бренд: ralph lauren

Град: Скопје

Материјали: ликра тексас

Ознаки: цепани

Опис

Преубави типски фармерки, многу си ги сакаме но ги пораснавме,без мана.За момче од 6-7год.

Додадено: 4.12.2019

Прегледи: 857