Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

NatasaGacevska

Скопје

Farmercinja br.28📌250ден.

450 МКД

0

Детали за производот

Големина: XXS

Бренд: ****

Град: Скопје

Материјали: teksas

Ознаки: moderni

Состојба: многу добра

Боја: плаво

Опис

Farmercinja preubavi - tipski, moderni.

Додадено: 7.10.2019

Прегледи: 585