Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Облека / Здолништа / Тексас здолништа / Тексас сукња📌300ден.

NatasaGacevska

Скопје

Тексас сукња📌300ден.

400 МКД

1

Детали за производот

Големина: L

Град: Скопје

Материјали: тексас

Ознаки: светло плава

Состојба: многу добра

Опис

Ретко носена без мана ,со ликра, мини модел.

Додадено: 5.7.2021

Прегледи: 407