Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

NatasaGacevska

Скопје

Кошула

200 МКД

2

Детали за производот

Големина: 38

Бренд: ***

Град: Скопје

Материјали: ***

Ознаки: розева

Состојба: многу добра

Опис

Еднаш облечена, без мана. Многу нежна кошулка со постава.

Додадено: 11.5.2021

Прегледи: 692