Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Мажи / Обувки / Оксфордки и мокасини / Бродарици машки 📌(попуст 750ден)

NatasaGacevska

Скопје

Бродарици машки 📌(попуст 750ден)

1000 МКД

1

Детали за производот

Големина: 41

Град: Скопје

Материјали: ****

Ознаки: бродарици

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Опис

Машка обувка бродарица, порачани онлајн, нови не носени, големи се.

Додадено: 16.3.2022

Прегледи: 1421