Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Чанти / Чанта за рамо / Колоритна ташна

NatasaGacevska

Скопје

Колоритна ташна

150 МКД

2

Детали за производот

Град: Скопје

Материјали: водоотпорна

Ознаки: жолта

Состојба: ново без етикета

Боја: жолто

Опис

Универзална, уочлива жолта нијанса, одговара за сечии вкус, секојдневна, а може и да се носи на плажа. Внатрешноста е пространа.

Додадено: 12.2.2022

Прегледи: 448