Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Блузичка
Блузичка Блузичка Блузичка Блузичка Блузичка

Блузичка

350 МКД

Големина: L

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: нитни

Состојба: многу добра

Боја: крем

Додадено: 20.1.2022

Прегледи: 235

1

Здрава права без мани, 2-3 пари може да е облечена, многу мека и со голи раменици, убаво стои во секој случај (за жал ми е тесна).

NatasaGacevska

180
0

Членот го следат

100

Членот ги следи

57