Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

NatasaGacevska

Скопје

Блузиче машко 122-

220 МКД

0

Детали за производот

Големина: 122-128

Бренд: lc-waikiki

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: ****

Опис

1-2пати да е облечена,без мана за момче од 6-7год. моделчето е помало во однос на етикетата.

Додадено: 4.12.2019

Прегледи: 588