Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Royal Saten postelnina
Royal Saten postelnina Royal Saten postelnina Royal Saten postelnina Royal Saten postelnina

Royal Saten postelnina

2200 МКД

Бренд: xxx

Град: Битола

Материјали: pamuk

Ознаки: novo

Состојба: ново без етикета

Боја: црвено

Додадено: 4.10.2021

Прегледи: 1623

0

Poslelninata e izrabotena od 3 boi saten klod crven ,crven so ruzi ednoboen i crven so ruzi oboen ,se sostoi od carsav so lastik klod crvrn ,2 navlaki za pernici klod crveni 2 navlaki za pernici sareni so ruzi i eden jorganski carsav so 2 lica ,platen e 5000 den nikogas ne e upotreben

pleteno

196
0

Членот го следат

91

Членот ги следи

143