Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bebesko kebe
Bebesko kebe Bebesko kebe Bebesko kebe Bebesko kebe Bebesko kebe

Bebesko kebe

1500 МКД

Бренд: handmade

Град: Струмица

Материјали: volnica

Ознаки: shareno

Состојба: ново со етикета

Боја: шарено

Додадено: 28.4.2023

Прегледи: 376

0

Bebesko kebence so dimenzii 80x80 cm Izraboteno od meka vunica vo razni boi Moze da se izraboti vo bilo koja boja i dimenzija po vasha zelba

TatjanaN

1
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

4