Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
tepihi za  800
tepihi za  800 tepihi za  800

tepihi za 800

800 МКД

Град: Битола

Материјали: nh

Ознаки: saren

Состојба: многу добра

Боја: шарено

Додадено: 14.5.2023

Прегледи: 762

5

tepih dimenzii 2.30 x 1.50 skoro nov ispran cist i bez nikakvi ostetuvanja

mirjanas

103
0

Членот го следат

51

Членот ги следи

2