Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Дом Текстил Перници Navlaka za pernica H&M Home
Navlaka za pernica H&M Home
Navlaka za pernica H&M Home Navlaka za pernica H&M Home Navlaka za pernica H&M Home Navlaka za pernica H&M Home

Navlaka za pernica H&M Home

500 МКД

Бренд: h&m home

Град: Скопје

Материјали: 100%pamuk

Ознаки: moderno h&m

Состојба: ново со етикета

Додадено: 20.5.2023

Прегледи: 1030

2

Nova navlaka za pernica naracana i donesena od H&M Home od Germanija. Najnov model, dimzenzii 50x50cm. Za zal ja utnav bojata, ne mi se uklopi vo enterierot, inaku ne bi bila ovde.

vesna1234

140
0

Членот го следат

120

Членот ги следи

10