Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Maski mini parfem VS HIM  PLATINUM
Maski mini parfem VS HIM  PLATINUM Maski mini parfem VS HIM  PLATINUM Maski mini parfem VS HIM  PLATINUM

Maski mini parfem VS HIM PLATINUM

400 МКД

Бренд: victoria's secret

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: victoria's secret

Состојба: ново со етикета

Додадено: 16.12.2023

Прегледи: 320

1

Maski parfem VS HIM PLATINUM 7.5ml. Mini ambalaza zgoden za patuvanje. Stanuva zbor za parfem, ne toaletna voda. Rok na upotreba: 12 meseci po otvaranje. Donesen od USA.

vesna1234

140
0

Членот го следат

120

Членот ги следи

10