Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Дом Текстил Чаршав за маса Komplet pernicinja, raneri za masi I salfeti
Komplet pernicinja, raneri za masi I salfeti
Komplet pernicinja, raneri za masi I salfeti Komplet pernicinja, raneri za masi I salfeti Komplet pernicinja, raneri za masi I salfeti Komplet pernicinja, raneri za masi I salfeti

Komplet pernicinja, raneri za masi I salfeti

1000 МКД

Бренд: raner delux

Град: Велес

Материјали: pamuk

Ознаки: cvetno

Состојба: ново без етикета

Боја: шарено

Додадено: 28.10.2023

Прегледи: 422

1

Nov komplet od 4 ukrasni pernicinja, golem raner za trpezariska masa, mal raner za klub masicka I komplet od 6 salfeti za osobi za jadenje Dobien na poklon no ne mi odgovara bojata Cenata e 1000 denari za komplet, poedinecno ne gi davam

An4ence

52
1

Членот го следат

30

Членот ги следи

19