Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zavesi ×3
Zavesi ×3 Zavesi ×3 Zavesi ×3

Zavesi ×3

1500 МКД

Бренд: turska

Град: Скопје

Материјали: nepoznat

Ознаки: vezeni

Состојба: многу добра

Боја: бело златно

Додадено: 10.11.2023

Прегледи: 131

0

Zavesi tri parcinja koristeni dve sezoni za dnevna i trpezarija. Dimenzii: Sirina 1.46sm Dolzina 2.46sm Zavesite se fenomenalni . Gi prodavam zatoa sto staviv venecijan roletni. Cenata e za komplet

bijanka

346
0

Членот го следат

75

Членот ги следи

9