Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чаршав за маса.
Чаршав за маса. Чаршав за маса.

Чаршав за маса.

250 МКД

Град: Тетово

Материјали: полиестер

Ознаки: чаршав вез

Состојба: ново со етикета

Боја: беж

Додадено: 9.10.2023

Прегледи: 261

0

Нов машински везен чаршав за маса со прекрасни розе цветови.Димензии 85 х 85 см. Цена 250 ден.

Sandra09

50
0

Членот го следат

20

Членот ги следи

29