Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Letna bluza 42 ↓ 150
Letna bluza 42 ↓ 150 Letna bluza 42 ↓ 150 Letna bluza 42 ↓ 150

Letna bluza 42 ↓ 150

250 МКД

Големина: 42

Бренд: //

Град: Тетово

Материјали: со вез

Ознаки: //

Состојба: одлично

Боја: црно

Додадено: 12.7.2022

Прегледи: 254

0

Letna bluza so parce pletka na gradite i vez na rakavite i na dolniot del . Ednas oblecena broj L/XL,komotna i sokriva .Bojata e crna ,no zaradi blicot da se dolovi pojasno treta slika e posvetla. Sirina na ramena 33cm,sirina pod pazuvi 44cm, dolžina 71cm. Cena 250 den

Sandra09

50
0

Членот го следат

20

Членот ги следи

29