Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Za natkasna - so etiketa
Za natkasna - so etiketa Za natkasna - so etiketa

Za natkasna - so etiketa

200 МКД

Град: Скопје

Материјали: nz

Ознаки: za domot

Состојба: ново со етикета

Боја: крем бордо

Додадено: 26.10.2023

Прегледи: 248

1

Идеални за наткасна или мали масички, со две лица.Нови со етикета, комплет за 200 денари.

Eftino

12
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

15