Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Сако со панталони
Сако со панталони Сако со панталони

Сако со панталони

600 МКД

Големина: 36

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: модерно

Состојба: одлично

Боја: корално

Додадено: 3.9.2023

Прегледи: 285

0

Струкирано сако со панталони, боја која освежува, отвара и е модерна, одговара на спортска и елегантна комбинација.

Eftino

12
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

15