Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
5 kilimi
5 kilimi 5 kilimi 5 kilimi 5 kilimi 5 kilimi

5 kilimi

1500 МКД

Град: Битола

Материјали: volneni

Ознаки: kilimi

Состојба: многу добра

Боја: црвено

Додадено: 19.11.2023

Прегледи: 112

1

Kilimi po 300 denari

Patrick

18
0

Членот го следат

12

Членот ги следи

1