Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
2 retro lusteri
2 retro lusteri 2 retro lusteri 2 retro lusteri

2 retro lusteri

600 МКД

Град: Битола

Материјали: staklo, metal

Ознаки: lusteri

Состојба: многу добра

Боја: бело

Додадено: 21.10.2023

Прегледи: 143

1

Dva retro lusteri ispracvni 600 denari dvata

Patrick

18
0

Членот го следат

12

Членот ги следи

1