Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Vazni
Vazni Vazni Vazni

Vazni

700 МКД

Град: Скопје

Материјали: keramika

Ознаки: vazna

Состојба: ново без етикета

Боја: портокалово жолто

Додадено: 31.10.2023

Прегледи: 130

1

Dve portokalovi unikatni vazni i portokalova vazna/ saksija so zolt cvet isto keramicki

Sneze01

1
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

1