Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
1+1 Лустери
1+1 Лустери 1+1 Лустери 1+1 Лустери

1+1 Лустери

8000 МКД

Бренд: бохемија

Град: Битола

Материјали: кристал

Ознаки: оштетувања без

Состојба: многу добра

Боја: сребрено

Додадено: 17.11.2023

Прегледи: 161

0

1+1 Тренди лустери со кристални чашки. Двата лустери се иста големина и ги продавам двата по цена за еден! Дополнителни информации во порака. Има простор околу цената.

LjubicaI

2
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0