Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kosula paltence
Kosula paltence Kosula paltence Kosula paltence

Kosula paltence

500 МКД

Големина: L

Бренд: pull i bear

Град: Пробиштип

Материјали: ****

Ознаки: kosulka paltence

Состојба: многу добра

Боја: маслинесто

Додадено: 27.1.2023

Прегледи: 100

1

Mnogu ubav model kosulka paltence so kapulaca koja se vade nesto kako mek teksas.Na nego pisuva br.40.Mnogu malku noseno moze I za zensko.

DanielaGicevska

59
0

Членот го следат

18

Членот ги следи

90