Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Jakna
Jakna Jakna Jakna

Jakna

1000 МКД

Големина: 42

Бренд: da

Град: Пробиштип

Материјали: ****

Ознаки: ubava

Состојба: многу добра

Боја: кафено окер

Додадено: 27.5.2023

Прегледи: 120

1

Ubava kozna jakna bez nikakva mana.

DanielaGicevska

61
0

Членот го следат

23

Членот ги следи

90