Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Crn pamucen HM fustan
Crn pamucen HM fustan Crn pamucen HM fustan Crn pamucen HM fustan Crn pamucen HM fustan Crn pamucen HM fustan

Crn pamucen HM fustan

200 МКД

Големина: M

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: pamuk hm crn leten elasticen

Состојба: одлично

Додадено: 1.8.2023

Прегледи: 142

0

Crno pamucno fustance do kolena. Gorend del e so lastici. HM, M. So mali rakavi. ubav i prijaten za nosenje bez maani Prakam po kargo do doma

Hedera

3
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

0