Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Блузи и маици Маици Tri prekrasni unisex maici XXL/ XXXL
Tri prekrasni unisex maici XXL/ XXXL
Tri prekrasni unisex maici XXL/ XXXL Tri prekrasni unisex maici XXL/ XXXL Tri prekrasni unisex maici XXL/ XXXL Tri prekrasni unisex maici XXL/ XXXL

Tri prekrasni unisex maici XXL/ XXXL

400 МКД

Големина: XXL

Бренд: waikiki

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: tirkiz lila unisex pamuk roze

Состојба: одлично

Додадено: 14.7.2023

Прегледи: 227

3

3 maici Vaikiki XXL kupeni za sinmi, malce noseni ubavi. Za zensko bi bilie XXXL Pamuk rozova lila i tirkiz elasticni. Na masko kupeni no moze i za zeni. Ubavo zacuvani Site 3 400, posebno po 150 Prakam po kargo do doma. Ke ve zamolam bez popusti

Hedera

3
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

0