Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Roze waikiki maica
Roze waikiki maica Roze waikiki maica Roze waikiki maica

Roze waikiki maica

200 МКД

Големина: 37

Бренд: waikiki

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: kragna pamuk roze maica waikiki

Состојба: одлично

Додадено: 10.9.2023

Прегледи: 73

0

Roze maica Waikiki, materijalot e kako Polo. So kragna i kopci. Kratok rakav pamucna super sostojba gradi obem 100 dolzina 68 Prakam po Kargo do doma

Hedera

3
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

0