Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Plava bluza sfera l
Plava bluza sfera l Plava bluza sfera l Plava bluza sfera l Plava bluza sfera l Plava bluza sfera l

Plava bluza sfera l

400 МКД

Големина: L

Бренд: sfera

Град: Скопје

Материјали: pamuk cipka

Ознаки: pamucna plava kvalitetna bluza sfera

Состојба: одлично

Додадено: 19.11.2023

Прегледи: 57

0

Plava pamucna bluza Sfera so preden del kako cipka niz celat dolzina so 3 kopcenca i dolu kako karner od tul. Ubav pamuk kvalitetno izrabotena. Ednas ja imam obleceno za edna svecenost. Bez greska e. Standardno L Prakam po Kargo do doma

Hedera

3
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

0