Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Блузи и маици Блузи Stradivarius kosula so goli raminja
Stradivarius kosula so goli raminja
Stradivarius kosula so goli raminja Stradivarius kosula so goli raminja Stradivarius kosula so goli raminja Stradivarius kosula so goli raminja

Stradivarius kosula so goli raminja

200 МКД

Големина: M

Бренд: stradivarius

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: stradivarius raminja bluza kosula goli

Состојба: одлично

Додадено: 10.9.2023

Прегледи: 133

0

Stradivarius so goli raminja, M. Delot gore e kopletno elasticen, moze i so krenato da se nosi. Pamuk, M Crnobela so portokal i roze, siroka komotna bez maani Prakam po Kargo do doma

Hedera

3
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

0