Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bitsiani kosula L-XL
Bitsiani kosula L-XL Bitsiani kosula L-XL Bitsiani kosula L-XL

Bitsiani kosula L-XL

400 МКД

Големина: L

Бренд: bitsiani

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: pamucna bitsiani brend kosula siva

Состојба: одлично

Додадено: 19.11.2023

Прегледи: 111

0

Kosulata e na sin mi. Ne znam dali dvapati ja obleko, sea mu e tesna. Klasicna siva Bitsiani, ubav pamuk, univerzalna, kako nova. L-Xl bez maani prakam po kargo do doma

Hedera

3
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

0