Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kusi pantoloni Koton
Kusi pantoloni Koton Kusi pantoloni Koton Kusi pantoloni Koton Kusi pantoloni Koton

Kusi pantoloni Koton

250 МКД

Големина: 44

Бренд: koton

Град: Скопје

Материјали: mesavina

Ознаки: sorcevi teget koton zolto karirani

Состојба: одлично

Додадено: 12.6.2023

Прегледи: 308

2

Zolti karirani sorcevi so teget na Koton 44 masko. Kako novi. Prakam po Kargo

Hedera

3
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

0