Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Plava tunika svilena
Plava tunika svilena Plava tunika svilena Plava tunika svilena Plava tunika svilena

Plava tunika svilena

500 МКД

Големина: L

Град: Скопје

Материјали: svila

Ознаки: kvalitetno plavo ubavo svila tunika

Состојба: одлично

Додадено: 16.7.2022

Прегледи: 325

2

Mnogu ubava i kvalitetna plava tunika svilena so razleani boi. postavata e ista kako tunikata samo pamucna. Malce nosena kako nova. Siroka i komotna soodvetna za L i xl Prakam do doma so kargo

Hedera

3
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

0