Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Krem antilop maicka XL L
Krem antilop maicka XL L Krem antilop maicka XL L

Krem antilop maicka XL L

150 МКД

Големина: 41

Град: Скопје

Материјали: antilop

Ознаки: bezrakavi vez krem plis ubava

Состојба: ново без етикета

Додадено: 6.7.2023

Прегледи: 239

4

Krem antilop maicka so vez crveno i plavo. Dobiena mi e na podarok no epten golema. Mnogu ubav matrijal unavo paga. Za leto super, samo ja isprav Prakam po Kargo

Hedera

3
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

0