Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zara plava kosulka so ruska jaka
Zara plava kosulka so ruska jaka Zara plava kosulka so ruska jaka Zara plava kosulka so ruska jaka Zara plava kosulka so ruska jaka Zara plava kosulka so ruska jaka

Zara plava kosulka so ruska jaka

350 МКД

Големина: L

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: plava zara pamuk kosula

Состојба: одлично

Додадено: 19.11.2023

Прегледи: 122

2

Zara temnoplava so 2 dzeba i ruska kragnjicka mala, L. Pamucna ubava i komotna. So epoleti na raminjata, rakavite se podvitkuvaat Prakam do doma so Kargo

Hedera

3
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

0