Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
maica so etiketa elasticna M
maica so etiketa elasticna M maica so etiketa elasticna M maica so etiketa elasticna M

maica so etiketa elasticna M

200 МКД

Големина: M

Бренд: italijanski

Град: Скопје

Материјали: pamuk elastini

Ознаки: elasticna etiketa portokal maica nova

Состојба: ново со етикета

Додадено: 3.9.2023

Прегледи: 95

1

Nova portokalova so etiketa M. mnogu mi e kako za mladi, moze za podarok Prakam so Kargo do doma

Hedera

3
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

0