Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Мажи / Облека / Останата машка облека / Машка кошула јоргован боја Springfild

Maradineva

Скопје

Машка кошула јоргован боја Springfild

400 МКД

0

Детали за производот

Големина: L

Бренд: springfild

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: springfild

Состојба: многу добра

Боја: лила

Опис

Машка кошула изработена од памук, јоргован боја, од фирмата Springfild. Кошулата е класична, јоргован боја,на неа пишува Regular fit,боја секогаш во мода и секогаш потребна за секаква пригода. Кошулата е со класична крагна со мали копченца, долг ракав со манжетни кои исто така се закопчуваат со мали копченца. Нема маани , флеки или скриени недостатоци. Има резервни три копчиња кои се прицврстени за внатрешноста на кошулата кои се гледаат на слика бр. 4. Може да се проба ако за тоа се договориме. Димензии: ширина на раменици 46 см, Ширина на грб 58 см, Обем на струк 112 см, Должина на кошулата 75 см, Должина на ракав 64 см од кои 6 см се широки манжетните. Обем на ракав 34 см. Средби кај Рамстор или во близина на Дајмонд мол. Правете комбинации со артиклите од мојот профил а за тоа имам попуст. Праќам по Карго по ваша желба. 078-476-754, слободно јавете се

Додадено: 19.5.2024

Прегледи: 107